Wypadki drogowe na terenie Chicago: Porady Prawne

Wypadki drogowe prawnik Chicago - Prawnik-Radzi: Adwokat Piotr Wachowski

Adwokat Piotr Wachowski radzi co robić, a czego nie robić w przypadku Wypadku Samochodowego

Najważniejsze kroki, jakie należy podjąć oraz błędy, których należy unikać, jeśli brałeś udział w wypadku samochodowym w Chicago lub gdzieś indziej w stanie Illinois. Stworzyłem listę kontrolną rzeczy, które POWINIENEŚ oraz NIE POWINIENEŚ ROBIĆ po tym, jak brałeś udział w zderzeniu pojazdów.

CO NALEŻY ROBIĆ:

 • Powiedzieć swemu lekarzowi o każdej rzeczy, która jest z tobą nie tak.
 • Powiedz lekarzowi o każdej rzeczy i części ciała, która cheap wholesale nfl jackets Cię boli. Przedstaw swemu lekarzowi dokładną historię swego wypadku.
 • Zrób zdjęcia wszystkich siniaków i innych uszkodzonych części ciała, co musi być bardzo dobrze widoczne na zdjęciu.
 • Zachowaj wszystkie rachunki i dokumenty, jakie otrzymasz. Przekaż wszystko swemu prawnikowi.
 • Zawsze korzystaj ze swego ubezpieczenia zdrowotnego, aby opłacić swoje rachunki, jeśli je masz. Powiedz wszystkim w szpitalu lub w gabinecie lekarskim, że masz ubezpieczenie zdrowotne, a następnie pokaż im na to dowód.

CZEGO NALEŻY NIE ROBIĆ:

 • Nigdy nie dawaj zapisanego oświadczenia innej firmie ubezpieczeniowej.
 • Nigdy nie dawaj swemu lekarzowi pokrycia kosztów leczenia z ubezpieczenia samochodowego, aby nim zapłacić za rachunki medyczne.
 • Nigdy nie mów swemu lekarzowi, że wszystko z Tobą w porządku, jeśli coś wciąż Cię boli.
 • Nigdy nie zakładaj, że ubezpieczenie pozwanego pokryje koszty Twego leczenia.

Tutaj Znajdziesz naszą ulotkę. Wydrukuj i zachowaj w twoim aucie. Napewno się przyda!

Pamiętaj, warto zatrudnić doświadczonego Prawnika do spraw powypadkowych ponieważ prawnik prawnikowi nie jest sobie równy!

Adwokat Piotr Wachowski Reviews - Attorney Peter Wachowski ReviewsIstnieje bardzo wiele sposobów i spraw, w których mogę pomóc w przypadku wypadku samochodowego. Począwszy od porad, jak rozstrzygać spory o odszkodowania z tytułu wyrządzonej szkody majątkowej, aby dojść do ugody w całej sprawie; przez bronienie przed zarzutem winy za wypadek; upewnienie się, że wszystkie rachunki są wliczone w koszty; aż do maksymalizacji otrzymanej na końcu kwoty, dzięki użyciu różnych rodzajów ubezpieczeń, aby jak najwięcej skorzystać z Doktryny Funduszu.

To, co wyróżnia prawników kancelarii Bellas & Wachowski od innych prawników Chicago, to wypracowane przez lata procesy, z których cheap nfl jackets china korzystamy, aby zmaksymalizować zwrot otrzymywany na końcu przez klienta w danej sprawie. Wkładamy w to bardzo wiele pracy. Na różnych etapach istnieją różne rzeczy, które robimy, aby zmaksymalizować kwotę zwrotu, jaką otrzymuje klient.

Fakty Dotyczące Wypadków Pojazdów w Stanie Illinois

Nie jesteś sam, gdy przytrafia Ci się wypadek samochodowy. Wielu innych mieszkańców Metropolii Chicagowskiej boryka się z tymi samymi wyzwaniami co Ty po wypadku.

Departament nfl jackets at kmart Transportu Illinois (IDOT) podaje, że w ubiegłym roku w naszym stanie Illinois doszło do 296,049 wypadków, co daje średnio 811 wypadków na dzień. Owe wypadki spowodowały:

 • 61,084 obrażeń

 • 845 zgonów

Poniższe fakty dotyczące wypadków samochodowych dzielą je na powiaty. Najwięcej tych wypadków – bo aż 69% – miało miejsce w Cook County oraz Robert Golden Womens Jerseys pięciu powiatach  pobliskich. Statystyki te są nieubłagane i jasno pokazują, że jazda po Chicago i jego okolicach może być skrajnie niebezpieczna, co częściowo może być Patrick DiMarco Jerseys spowodowane dużym natężeniem ruchu, intensywną budową dróg oraz dużą liczbą pieszych i rowerzystów, którzy wspólnie korzystają z dróg wraz z innymi pojazdami w naszym regionie.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 3 reviews
jestem wdzięczna i ślicznie dziękuje Panu Mecenasowi

Ja, niżej podpisana, uważam, że od pierwszej chwili po przyjściu do nfl jackets on sale Authentic Ryan Griffin Jerseys tego biura zostałam potraktowana ze zrozumieniem i wyrozumiałością, za co nfl jackets for veterans day jestem wdzięczna Spencer Pulley Jerseys i ślicznie dziękuje Panu nfl jackets dallas cowboys Mecenasowi za pozytywne załatwienie mojej sprawy.

Mec Wachowski Jest Skutecznym I Konkretnym Adwokatem

W wyniku spotkania informacyjnego poprosiłam Mec. Wachowskiego o reprezentowanie mnie w sprawie. Akwokat przychylił Josh Martin Youth Jerseys się do mojej prosby i wdrożył w życie postępowanie. nfl jackets for men wholesale W dalszej kolejności, nfl jackets on qvc formularze związane ze sprawą były przeprowadzone poprzez Sekretariat Kancelarii Adwokackiej – cheap nfl jackets big sizes którego cechuje: komunikatywność i grzeczność oraz gotowość do pomocy.Na drugim spotkaniu z adwokatem zostałam poinformowana o wyniku sprawy z jednoczesnym pouczeniem o regułach prawa adekwatnych do sprawy. Bezpośrednia konsultacja – infromacja źródłowa i wiarygodna – tymbardzej Mike Alstott Womens Jerseys gdy adwokat mówi po polsku). Wynik pozytywny jest dla mnie satysfakcjonujący co jednoczesnie utwierdza mnie w przekonaniu, że Mec. Wachowski jest skutecznym i konkretnym adwokatem i charakteryzuje się profesjonalizmem w zakresie prawa, oraz kulturą osobistą w kontakcie z klientem. Wobec powyższego Mec. Piotr Wachowski jest godny polecenia wszystkim potrzebującym pomocy w rozwiązywaniu problemów losowych i życiowych

Bardzo dziekuje za miłe słowa

by Krystyna Z. on Adwokat Piotr Wachowski
Piotr Wachowski to solidny adwokat

Piotr Wachowski to świetny Adwokat. Bardzo był pomocny i załatwił moją sprawę wypadkową jak należy. Jestem zadowolona z odszkodowania i nfl jackets giants Kevin King Womens Jerseys polecam nfl jackets for dogs Piotra Wachowskiego wszytkim tym którzy wholesale nfl jackets dallas potrzebują dobrego adwokata w Roger Staubach Jerseys sprawach powypadkowych

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave